Zavřít reklamu

Star Wars: Battlefront 2 se dočká druhé sezóny

Co nám asi nabídne druhá sezóna titulu Battlefront 2?

4. 5. 2018    

Star

Dnešním dnem se na celém světě slaví takzvaný „Den Star Wars“. Dalo se tedy předpokládat, že i populární videohry z tohoto univerza se pokusí svézt na vlně. Autoři populárního Star Wars: Battlefont 2 slibovali, že se dočkáme zásadních novinek a rovněž i velkých sezón. Teprve nyní se dočkáme druhé sezóny a co nám asi nabídne?

Bude to Han Solo

Ano hádáte správně. Budete sezóna, která se zaměří na film Solo: Star Wars Story. Ten zamíří do kin 24. května a zřejmě společně s ním dorazí i nová sezóna. Bohužel je poněkud zvláštní, že EA slibovalo pravidelný obsah do hry a původně se počítalo s Klonovými válkami. Co ale balíček přinese?

V tuto chvíli to ještě není oficiálně známo. Nejspíše se dočkáme nových skinů pro hrdiny – Han Solo, Lando Calrissian, Chewbacca a další. Pochopitelně nebudou chybět ani nové zbraně, a dokonce i nové mapy. Hovoří se také o tom, že by se měl vrátit režim Extraction, který přišel do původní hry s DLC Outer Rim. Více informací má EA podat příští týden.

Star Wars: Battlefront 2 mělo značné problémy, neboť mikrotransakce byly přijaty s velkou nevolí a jelikož byl jejich systém naprosto příšerný, tak donutil společnost, aby to celé překopala. První sezóna se zaměřila na film Poslední z Jediů, avšak od jejího vydání už uběhlo spoustu času a je tak na výsost důležité, aby aktivní hráči dostali nový obsah, po kterém touží.

Zdroj: attackofthefanboy.com