Zavřít reklamu

Herní noťasy s drakem v duši

Vývoj nezastavíš. A proč taky, že? Přináší nové technologie, lepší zařízení, vyšší výkon, menší spotřebu, koukavější design a spoustu dalšího.

4. 11. 2015    

Herní noťasy s drakem v duši

Vývoj nezastavíš. A proč taky, že? Přináší nové technologie, lepší zařízení, vyšší výkon, menší spotřebu, koukavější design a spoustu dalšího. Chceš mít na stole to nejnovější, s maximálním výkonem, zároveň si vše během pár vteřin zabalit a vzít s sebou na chatu, do školy, k babičce nebo na dovolenou?

Zapřisáhlé vyznavače desktopových počítačů potěšíme třeba příště, dnes si budeme povídat o stejně výkonných strojích, jen v menším provedení, tedy noteboocích. A to ne jen tak ledajakých! O herních mašinách s drakem v srdci i na těle. Nejnovější černo-červeno-bílá monstra MSI Gaming nabízí moderní design promyšlený do každého detailu.

Tyto „drobečky“ není radno podceňovat, dračí síla je v první řadě reprezentována samotným srdcem – procesorem Intel Core i7 6. generace, postaveným na nové 14nm architektuře. Platforma Intel Skylake má oproti předchozí generaci opět nižší spotřebou a vyšší výkon. Laicky řečeno toho nový Intel Core i7 6820HK méně sežere, a přesto udělá větší humbuk, až o 30 % v porovnání s procesorem Intel Core i7 4720HQ.

Nekompromisní grafický výkon napříč všemi modely obstarají NVIDIA GeForce GTX 980, GTX 980M, GTX 970M nebo GTX 960M, díky kterým naplno využijete potenciál DirectX 12. Obraz, jakožto jeden z nejdůležitějších faktorů na bitevním poli, je s technologií True Color přesnější a věrnější realitě. Specialitkou u modelu MSI GT72 Dominator Pro G je využití NVIDIA G-SYNC, technologie minimalizující trhání obrazu díky synchronizaci snímků mezi grafickou kartou a displejem.

Rychlost podtrhuje podpora extrémně výkonných PCI-E NVMe SSD disků s rychlostí čtení až 2200 MB/s. U některých modelů dokonce díky Super RAID 4, nejnovější generaci RAID 0, je rychlost čtení přes 3300 MB/s. Upgradu se dočkala také operační paměť. Nově herní notebooky MSI podporují DDR4 paměti s frekvencí 2133 MHz.

Podmanit si tyto nadupané stroje se může zdát jako nesplnitelná mise, to však neplatí! Přesně vyladěná a velmi odolná klávesnice SteelSeries s výrazným podsvícením zaručí hráčům plnou kontrolu a pohodlí.

Herní vřavu i vaši nejhlasitější hudbu uslyšíte na míle daleko a stejně kvalitně, jako ze studiových repráků. Dynaudio reproduktory nejen, že probudí vaše sousedy, ale hudbu z nich si užijete v každém koutu místnosti díky technologii Nahimic Audio Enhancer zaměřující se na reálné prostorové zvukové efekty. Až na vás sousedi přijdou a budete muset přepnout do sluchátek, nezoufejte, u modelů řady GT a GS s procesory Intel Skylake je SABRE Audio DAC převodník, který vymáčkne z vašeho headsetu maximum.

Zkrotit takový výkon není žádná sranda. Více výkonu znamená více ohně pod kotlem. Exkluzivní technologie MSI Cooler Boost 3 ale zchladí každou horkou hlavu, má dva okruhy chlazení – zvlášť na procesor a zvlášť na grafickou kartu. Jednoduché a účinné.

Ať si vyberete nekompromisní modely GT72/GT80, ultralehké a výkonné notebooky GS60/70 nebo sáhnete po všestranných GE62/72, vždy získáte maximální výkon a nejnovější technologie. Herní notebooky MSI Gaming s procesory Intel Skylake kup na CZC.cz