Zavřít reklamu

SimCity zpřístupní offline mod

Nemožné skutečností. Offline mod pro SimCity je ve fázi testování.

16. 3. 2014    

Nemožné se brzy stane reálným. SimCity v režimu Offline „je skoro možné, starostvé“ řekli vývojáři na svém Twitteru. Dlouhá, namáhavá cesta k režimu SimCity Offilne bude brzy u konce. Podobná situace například nastala i u aukce k Diablu 3 od konkurenčního Blizzardu. 

Electronic Arts se kdysi nechali slyšet, že offline mód ve hře SimCity není a nikdy nebude možný, protože prozkoumali všechny možnosti a ani jedna se jim nejevila správná. Po roce však u EA našli cestu a za 6 měsíců práce bude hotovo. 

„Možnost hrát hru offline přináší nové možnosti naší kreativní části komunity, tvůrcům Módů. Nyní mohou vytvářet herní modifikace a rozšíření bez toho, aby byla ohrožena integrita online hraní. Zpřístupnění našich her pro tvůrce módů bylo vždy pro naše studio důležité. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co všechny vytvoříte.“

Řekl Patrick Beuchner, generální manažer společnosti Maxis. Ve finále to tedy znamená, že po roce se otevírají brány všem nenechavcům, kteří si do hry chtějí něco přidat. Uvidíme, co se moderům povede do hry doplnit. Offline mod bude zpřístupněn v 10 patchi pro hru. Kdy se ho dočkáme ještě není oficiálně potvrzeno, ovšem celá záležitost by měla být otázkou několika dní, maximálně týdnů.