Zavřít reklamu

AVermedia DVD EZMaker 7 – Recenze

Krátký test střižny AVermedia DVD EZMaker 7.

19. 2. 2014    

Na začátek si představíme co to vlastně DVD EZMaker 7 je. Jedná se o střižnu, která dokáže mnoho věcí, a my si je teď představíme. Můžete převést Vaše oblíbené staré filmy do digitálních formátů a dokonce vylepšit jejich kvalitu jako profesionál, nebo dokonce sdílet tato videa na YouTube a Facebooku. Snadnou přenosnost navíc zajišťuje kompaktní provedení této USB střihové karty. DVD EZMaker 7 také nabízí převádění z analogové kamery do digitální podoby tudíž do Vašeho počítače. No teď už víte co to DVD EZMaker 7 je a teď se pojďme vrhnout na hodnocení.
 

Jednoduché používání

Ze začátku budete muset naistalovat požadováný software, který dostanete společně se střižnou. To je však zdlouhavá instalace, rychlost vašeho PC nijak tuto instalaci neovlivní a to proto, že tento software instaluje hned několik věcí, za což musím hodnocení trochu snížit. Hned jakmile doinstalujete software můžete se vrhnout do převádení, to je velice jednoduché. Otevřete editor, zadáte capture (nahrávání) a hned vás to přepne do připojeného zařízení, ať už video nebo kamera. Spustíte přehrávání a kliknete na jedno tlačítko a nahráváte jako o život. Za tuto jednoduchost to má odemne plusové body. Návod je velice jednoduchý, je stručný a je hned ve 12 jazycích, mezi ně patří i čeština  a slovenština.  Tento návod je stručný a jednoduchý, že by to podle něj zvládlo i malé dítě, takže mladší uživatelé tohoto produktu, nebojte se, nemusíte být ajťáci a zvládnete to v pohodě.
 

Praktický, na cesty

EZMaker je praktický a hodí se doslova kamkoliv, můžete mít malou či velkou kancelář a střižna vám nezabere skoro vůbec žádné místo. EZMaker se také hodí na cesty, protože nepožaduje nějaké vysoké HW nároky, můžete si ho bez problémů zapojit i do notebooku či laptopu. Software nezabírá moc místa na HDD. EZMaker strčíte do batohu či tašky, vezmete kameru přes den točíte a večer si vaše natočené záběry stáhnete v dobré kvalitě do vašeho notebooku. Z vlastní zkušenosti mohu tuto praktičnost kladně hodnotit.
 
Celkově bych tuto střižnu zhodnotil kladně, jelikož je opravdu jednoduchá hodí se opravdu každému, kdo má buď nějaké staré video či starou analogovou kameru. Opravdu hodí se to jakékoliv domácnosti, můžete stím zpracovávat rodiné videa, či jakékoliv jiné. 
Klady

- jednoduchost
- cena

Zápory

- mnoho instalací

Hodnocení: 84%