Zavřít reklamu

Naughty Dog zvažuje The Last of Us 2

Studio Naughty Dog přemýšlí o tom, zda pracovat na The Last of Us 2 či ne.

8. 2. 2014    

Studio Naughty Dog má v současné době plné ruce práce s přípravou nového Uncharted pro Playstation 4 a hřeje ho pocit z dobře odvedené práce na titulu The Last of Us. Ten vyšel v polovině června minulého roku a sesbíral desítky nejrůznějších ocenění, přičemž se většinou jednalo o hru roku.

O Uncharted 4 toho zatím moc nevíme a jedná se spíše o řadu spekulací. K dispozici je prozatím jen jeden teaser. Nejpozději na E3, ale bude odhaleno více. Na Uncharted 4 však pracuje jen hlavní tým studia. Menší tým, který dlouho a tajně pod vedením Neila Druckmanna tvořil The Last of Us, má nyní volno při němž se rozmýšlí, na čem bude pracovat dále.

Druckmann již dříve mluvil o tom, že DLC Left Behind ukončí dějovou linii The Last of Us. Pokud tedy vznikne pokračování, tak se bude věnovat jinému ději. A o něm teď Naughty Dog uvažují. Podle posledních informací se zvažuje další díl z tohoto univerza a hovoří se dokonce o nové značce, která je zřejmě vymyšlena, jen není schválena. V následujících měsících se tedy uvidí, pro co se studio rozhodlo.

Spekuluje se také o reedici The Last of Us, která letos vyjde v lepší grafice na Playstation 4 a obsáhne veškeré dodatky. DLC Left Behind vyjde 14. února.