Zavřít reklamu

The Elder Scrolls Online na konzolích

Jak to bude s The Elder Scrolls Online u next-gen konzolí?

29. 1. 2014    

Jak již většina z nás ví, zanedlouho má vyjít nové, dlouho očekávané MMO The Elder Scrolls Online. Na své si především příjdou milovníci MMO, kteří vlastní PlayStation 4, jelikož k hraní online her nejen se svými přáteli na této konzoli, potřebujete předplatné PS Plus, které, jak studio ZeniMax Online uvedlo, TESO vyžadovat nebude.
 
Vývojář hry, Matt Fior, přesněji řekl, že PS 4 uživatelé budou za hraní TESOnline platit stejné měsíční předplatné, jako hráči na PC a Mac.
 
Předplatné PS Plus vyjde na rok na 49.99 dolarů. Vývojářské studio Bethesda podotklo, že je tento tah nátlakem na zrušení nutnosti předplatného Xbox Live Gold pro budoucí majitelé Xbox One k hraní TESOnline.
 
Prodejní verze hry bude obsahovat třicetidenní “zkušební“ lhůtu, po které, aby jste mohli pokračovat k hraní, budete muset platit 14.99 dolarů měsíčně.
 
The Elder Scrolls Online můžeme již v dubnu očekávat na PC a Mac, ovšem na PS4 a Xbox One bude k dostání až později tohoto roku.
 
Tak co? Pořád vás nic nepřesvědčilo o budoucí kvalitě této hry, nebo už přemýšlíte nad jménem své postavy a mnete si ruce nad tím, jak budete trávit hodiny a hodiny se svými přáteli dělaním zapeklitých úkolů, u kterých si budete muset lámat hlavu.