Zavřít reklamu

Chytré hodinky pro studenty

S těmito hodinkami už nepohoříte v žádném testu.

6. 12. 2013    

Poslední dobou se otevřel nový trh –  trh se smart hodinkami. My máme možnost si jedny vyzkoušet. Dostaly se k nám hodinky z e-shopu www.in-hodinky.sk

Tyto hodinky neslouží jen jako ukazatel času, jedna z jejich hlavních vlastností – dokážou vám zobrazit text, který si na ně nahrajete. Využití je celkem nasnadě, slouží jako tahák pro všechny studenty od základní až po vysokou školu. Princip je velice jednoduchý, díky USB kabelu si do nich nahrajete text, který zrovna potřebujete. Pomocí tlačítek si text najdete, otevřete si ho a dále v něm listujete, nemusíte se tedy omezovat na jednu stránku!

Hodinky však mají hned několik vychytávek. Zvláště se nám líbí tlačítko SOS. I když učitel zahlédne, že děláte něco s hodinkami, zmáčknete tlačítko a hodinky se změní na klasický ukazatel času. Druhá, moc dobrá vychytávka je, že je zde možnost nastavit si automatické listování dané časovým limitem. Díky tomu, se nebudete muset hodinek vůbec dotýkat.

Samotný displej, je celkem dost velký – 26×26 mm. Pozadí je černé, text je bílý, díky tomu text dobře vynikne.

Zobrazování textu samozřejmě není jediná funkce hodinek. Hodinky umí přehrávat videa, hudbu, nahrávat, můžete si pouštět FM rádio, mají kalendář atd.

Rozměry (délka, šířka, hloubka):

4 x 3,5 x 1 cm

Displej:

26 x 26 mm

Paměť:

4GB

Barva:

bíla, černá

Sluchátka:

3,5 mm jack

Více si o hodinkách můžete přečíst na: http://in-hodinky.sk/hodinky/

Pokud byste měli nějaký dotaz, nebojte se poptat , na: http://in-hodinky.sk/kontakt/