Zavřít reklamu

Muve nabízí jedinečnou akci pro hráče

Herní obchod Muve si připravil zajímavou akci pro hráče.

8. 10. 2013    

Muve.cz, internetový obchod spadající pod křídla společnosti muve a.s., s radostí oznamuje, že své portfolio rozšiřuje o funkci digitální distribuce počítačových her. Kromě klasických krabicových her si tak zákazníci mohou od 7. 10. na stránkách muve.cz stáhnout zakoupené tituly přímo do svého počítače, a to bez jakékoliv prodlevy.

Bohaté portfolio připravovaných titulů obsahuje například hry jako Bioshock Inifnite, Tomb Raider či Deus Ex a řadu dalších.

Během prvních dvou týdnů provozu digitální distribuce, tedy od 7. 10. do 20. 10., bude souběžně probíhat unikátní promo akce, která nabídne skvělou hru S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat zdarma.  Kromě této jedinečné akce můžete ve dnech od 12. do 13. 10. také zakoupit digitální verzi Borderlands 2 se slevou 66 % a všechna DLC pro tuto hru se slevou 50 %. V podobném duchu bude muve.cz pokračovat i v dalších týdnech, takže nezapomeňte obchod pravidelně sledovat.

„Jsme velmi rádi, že se nám podařilo tento krok úspěšně realizovat. Víme, že na našem trhu už digitální distribuce v různých podobách funguje, ale to nám nijak neubírá na ambicích stát se největším českým digitálně distribučním kanálem, který jedná přímo s herními vydavateli. Pevně věříme, že nabídneme zákazníkům skutečně obsáhlou nabídku titulů a zajímavé ceny. Ostatně hned naše první slevová akce je toho důkazem,“ prohlásila manažerka obchodu, Marie Gaurová.