Zavřít reklamu

Neprošvihnětě akci Ignite your Spark

Společně s Magic 2014 – Duels of the Planeswalkers je spuštěna akce Ignite your Spark.

4. 7. 2013    

Magic: The Gathering® je první a světově nejrozšířenější sběratelskou karetní hrou s více než 12 miliony hráčů a fanoušků v 70 zemích celého světa. Tento rok představují Wizards of the Coast akci Magic 2014 – „Ignite Your Spark!” (Zažehni svou jiskru!), jejíž součástí je Magic 2014 – Duels of the Planeswalkers® a Magic 2014 – Core Set. Kromě dostupnosti na platformách Xbox LIVE® Arcade, Steam®, PlayStation® Network a iPad® vyjde Magic 2014 – Duels of the Planeswalkers také zcela poprvé i pro Android™!

Magic 2014 – Duels of the Planeswalkers přichází v podobě, která přinese zábavu jak stávajícím hráčům, tak nováčkům: Pro nové hráče je zásluhou lehce pochopitelného návodu s řadou příkladů tou nejlepší cestou, jak se naučit Magic hrát, zároveň ale díky své variabilitě zůstává výzvou i pro pokročilé a zkušené hráče. Ještě větší zážitky pak nabízí Magic 2014 – Core Set: nové karty, hru tváří v tvář a neomezené možnosti konstrukce herních balíčků. Na konci léta svede celou Magicovou komunitu dohromady jedinečná událost – Magic Celebration, společná oslava těch, komu se Magic stal vášní. Při této příležitosti čeká všechny hráče dárek v podobě dne bezplatného hraní Magicu v hernách a obchodech sítě Wizard Play Network po celém světě.

 

Magic 2014 – Duels of the Planeswalkers

Magic 2014 staví na úspěchu předešlých her série Magic: The Gathering – Duels of the Planeswalkers a přináší řadu nových prvků:

  • Hra je nyní dostupná i na Androidu!
  • Pohlcující příběh
  • Stavba balíčku
  • 10 zcela nových balíčků
  • 15 nových Encounters a 10 nových hádanek (Puzzle Challenges)
  • Propojení digitálního a papírového produktu – poprvé zde budou k vidění karty, které koncem léta vyjdou v sadě Magic 2014 – Core set

 

Další informace najdete na www.magicthegathering.com.

 

Magic 2014 – Core Set

 

Magic 2014 – Core Set je vzrušující kombinací zcela nových karet a oblíbenců z dob minulých. Již letos v létě bude dostupný na pultech heren a obchodů zapojených do sítě Wizard Play Network (WPN). S nalezením nejbližšího člena WPN Vám pomůže http://locator.wizards.com.

 

Magic 2014 – Core Set přináší:

  • 249 karet
  • Planeswalkery – Ajaniho, Jace, Lilianu, Chandru a Garruka
  • Plné léto událostí pro všechny hráče!

 

Magic Celebration

Už potřetí v řadě je tu velká Magicová oslava – Magic Celebration! 7. září 2013 se hráči sejdou ve své místní herně či obchodu zapojeném do sítě Wizards Play Network (WPN), aby se zúčastnili celosvětové akce – dne bezplatného hraní papírového Magicu! Jde o událost roku, kterou si žádný opravdový fanoušek nemůže nechat ujít. Více informací o akcích pořádaných organizátory sdruženými v síti WPN a aplikaci pro jednoduché vyhledání nejbližšího obchodu spadajícího pod WPN naleznete na adrese http://locator.wizards.com.