Zavřít reklamu

PS4 by měla být dostupná všem

Sony chce napravit chybu s počáteční cenou nové konzole a nabídne tak PS4 za rozumnou cenu.

17. 4. 2013    

Playstation 4 je zkrátka v centru pozornosti, zatímco Microsoft stále nesmyslně mlčí a mlží. Sony tohoto postavení hojně využívá a vypadá to, že hodlá opravdu vyjít hráčům vstříc jak jen to bude možné. Sony hodlá svůj nový stroj vyslat na trh v rozumné cenové hladině.

Michael Denny pro EDGE prozradil, že cenová politika firmy v tomto odvětví bude nyní jiná a pro lidi příznivější. Chtějí zážitek zprostředkovat skutečně masám a vypadá to, že by skutečně PS4 mohl stát do 10-12 tisíc už při startu. Dále dodal, že kromě toho už mají vymyšlený design konzole dávno a veškeré mlžení ohledně finální podoby je zkrátka marketingová strategie. Rovněž co se týče konkrétního data vydání, tak Sony má pevně dáno kdy konzoli na trh vypustí, ale zatím nám to prozradit nemůže. Vypadá to že to hlavní se dozvíme právě na E3.

Na prvotním meetingu v únoru, který se PS4 věnoval bylo záměrně prezentováno jen to málo které prezentováno mělo být. Tedy víme specifikace, jak konzole funguje a tak dále. Víme že je i velmi přístupná vývojářům, oproti PS3. Nicméně se prý dočkáme i velké prezentace nových her, které ještě oznámeny nebyly a také toho jak konzole vypadá. Jak jsem již zmínil, zřejmě na E3. Nicméně spekulovalo se i o tom, že těsně po představení nového Xboxu, Sony uspořádá další meeting.