Zavřít reklamu

Halo Week: Drop Shock – týden s Halo

Microsoft připravil speciální herní týden s Halo 4, nazvaný Halo Week: Drop Shock.

9. 4. 2013    

„Halo Week: Drop Shock“ – týden plný  akcí a nového obsahu ke stažení pro hru Halo 4. Hráčům bude k dispozici nejen balíček map Castle Map Pack, ale i nový soundtrack, výzvy a další speciální nabídky.

Tři nové mapy připravené ve spolupráci Certain Affinity a 343 Industries rozvíjí boj s vozidly ve velkých otevřených prostorách. Nově bude také představen systém hodnocení výkonu pro herní režimy War Games. Competitive Skill Rank (CSR) má hodnotící škálu 1 – 50 levelů, zlepšuje hlavně vyhledávání soupeřů pro hry a zobrazuje se také v profilu hráče na webu Halowaypoint.

Dále budou k dispozici speciální výzvy. Během hraní budou moci hráči získat více zkušeností. Speciální akce ve Spartan Ops umožní získat exkluzivní doplněk pro svého Avatara. Chybět nebudou zlevněné mapové balíčky nebo Halo 4 War Games Map Pass. Detailní rozpis jednotlivých akcí podle dnů je k dispozici níže.

Druhý díl soundtracku obsahuje 20 skladeb Neila Davidgeho, Kazumy Jinnouchiho a dalších skladatelů, kteří pracovali již na úspěšném soundtracku ke třetímu dílu hry. Skladby Halo 4 Original Soundtrack Volume 2 jsou seřazeny chronologicky podle výskytu ve hře, díky čemuž se hráč okamžitě přenese do její atmosféry. Soundtrack bude možné zakoupit na stránkách www.halo4soundtrack.com za 9.99 dolarů.

Rozpis Halo Week: Drop Shock

  • Pondělí, 8. dubna – Castle Map pack a nový CSR systém
  • Úterý, 9. dubna – Halo 4 Original Soundtrack Volume 2
  • Středa, 10. dubna – Extra XP výzva
  • Čtvrtek, 11. dubna – Speciální akce se Spartan Ops
  • Pátek, 12. dubna – Výprodej Halo 4 DLC balíčků

Halo Week: Drop Shock začíná již dnes a bude trvat až do 12. dubna. Podrobnější informace o „Halo Week: Drop Shock“ naleznete na stránkách Halowaypoint.