Zavřít reklamu

V Galerii Harfa se otvírá nová herna District Prague

V pražské Galerii Harfa startuje nová herna s názvem District Prague.

19. 3. 2013    

Unikátní PC herna District Prague startuje v Galerii Harfa. 50 herních a 5 internetových počítačů, XBOX 360 a XBOX kinecty, 2 hydraulické simulátory, VIP zóna, finálová stage s 10 počítači a nahrávací studio – to vše nabídne milovníkům počítačových her nová PC herna District Prague, jejíž provoz bude zahájen ve čtvrtek 21. března 2013.

Herna District Prague s kapacitou cca 250 lidí, bude zdatně sekundovat podobně vybaveným hernám, které znají čeští počítačoví nadšenci zatím jenom ze zahraničí. I proto je její otevření spjato s mnoha očekáváními této komunity. „Cílem District Prague je podpořit neustále rostoucí oblibu tohoto tzv. elektronického sportu a umožnit konání tuzemských a zahraničních turnajů, které vyžadují specificky upravené prostory s kvalitním vybavením a odborným personálem,“ říká Ondřej Mareš, jednatel společnosti QWERTY Gaming s.r.o. District Prague.

District Prague hodlá pořádat nejenom LAN turnaje, kde jsou velkým lákadlem i vysoké „prize money“, které na tradičních LAN turnajích v České republice chybějí, ale také projekce světových sportovních událostí, organizování firemních večírků a vzdělávacích akcí pro děti a mládež.

Mimo turnaje bude herna přístupná široké veřejnosti, která bude moci využít bar s příjemným posezením a bezplatné wi-fi připojení k internetu.