Zavřít reklamu

Launch party k LEGO City Undercover v muzeu LEGA

Chystá se launch akce ke hře LEGO City Undercover, kde si budete moci hru vyzkoušet, či ji případně vyhrát.

12. 3. 2013    

Fanoušci Nintenda se opět mohou těšit jedinečnou akci, která se uskuteční 28. března v pražském Soukromém muzeu Lega od 17:00 ku příležitosti launche hry Lego City Undercover. Kromě očekávané hry Lego City Undercover, kterou si mohou návštěvníci akce samozřejmě vyzkoušet, připravila společnost Conquest entertainment a.s. na akci další pestrý program.

Hlavním bodem programu bude turnaj na Wii U, ve kterém mohou účastníci vyhrát limitovanou edici hry Lego City Undercover a spoustu dalších skvělých cen. Hra Lego City Undercover vychází právě v den akce 28.3.2013 současně se hrou Luigi’s Mansion 2 pro Nintendo 3DS, kterou si samozřejmě návštěvníci budou moci také vyzkoušet.

Na akci budou k dispozici kromě již zmiňovaných zbrusu nových her i další novinky jako Castlevania: Lords of Shadow: Mirror’s of Fate na Nintendo 3DS a Monster Hunter 3 Ultimate na Nintendo 3DS a Wii U.

Fanoušci, kteří se předem zaregistrují na e-mailové adrese nintendoclub@mojenintendo.cz nebo na facebookových stránkách NintendoclubCZ budou mít vstup na akci, a zároveň do Soukromého Muzea Lega, zdarma. Přesná adresa konání akce je Národní 31, Praha 1.

Přijďte s námi stylově oslavit lunch této skvělé hry a vyzkoušet spoustu dalších novinek. Už se na vás těšíme!