Zavřít reklamu

Splinter Cell: Blacklist vyjde s českými titulky

Splinter Cell: Blacklist bude na konzolích PS3 a Xbox 360 s českými titulky.

20. 2. 2013    

ConQuest entertainment a.s. s potěšením oznamuje, že jedna z nejočekávanějších her od francouzského vydavatele Ubisoft, Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist, bude obsahovat české titulky pro platformy Xbox 360 a PlayStation 3. Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist vychází 22. srpna 2013 pro Xbox 360, PlayStation 3 a PC.

„Jsme velmi hrdí, že můžeme vydat lokalizovanou hru z této legendární herní série pro české fanoušky a doufáme, že české titulky ve Splinter Cell Blacklist, ocení.“ komentoval Michal Valkoun, president společnosti Conquest entertainment.

Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist je akční videohra od společnosti Ubisoft a zároveň šestý díl série Tom Clancy’s Splinter Cell. Armáda Spojených států je přítomna ve dvou třetinách zemí po celém světě. Skupina zběhlých států má této situace dost a zahájí teror zvaný Blacklist – smrtící odpočítávání stupňujících se teroristických útoků proti zájmům Spojených států. Sam Fisher se stává velitelem nově zformované jednotky 4th Echelon: tajná jednotka, která je pod velením prezidenta Spojených Států. Sam a jeho tým musí dopadnout teroristy za každou cenu a zastavit odpočet Blacklist.

Nový Splinter Cell vyjde 22. sprna pro PS3 a Xbox 360.