Zavřít reklamu

Příběh hry Zaklínač 3: Divoký hon

CD Projekt RED poodhalil pár informací o příběhu hry Zaklínač 3: Divoký hon.

14. 2. 2013    

CD Projekt RED poskytl Game Informeru další informace o příběhu hry Zaklínač 3: Divoký hon. Autoři ze sebe budou chtít do finiše naší oblíbené ságy to nejlepší, a tak bude poslední dějství skutečnou lahůdkou. Znalci knížek o zaklínači Geraltovi už na konci hry Zaklínač 2: Vrahové králů dobře poznali, že vojsko které překročilo řeku Jarugu je Nilfgaard.

Třetí Zaklínač se bude odehrávat půl roku po druhém díle, kdy se Geraltovi zcela vrátila paměť a on ví, že jediné co musí udělat aby konečně našel svůj vnitřní klid je zachránit svou největší lásku, čarodějku Yennefer. Geralt už je vším unaven, včetně lovení nestvůr a touží po konečném klidu. Nilfgaard si zatím podrobuje většinu zemí a boj vrcholí.

Autoři prý mluvili o zatím neupřesněném monstru, které ohrozí celou lidskou rasu včetně trpaslíků a elfů a dokonce bude velkou hrozbou i pro Geralta samotného. Dá se však předpokládat, že by to měl být právě Divoký hon, který unesl Geraltovu lásku Yennefer.

Geralt údajně v posledním dějství nezažije tolik sexuálních eskapád jako minule, ale i na ty dojde. Slíben je návrat hlavních postav. Potvrzena byla Triss Ranuncul a dočkáme se určitě i Marigolda a dalších. Mimoto se do hry zapojí i další postavy, které známe z knih, ale zatím se herním adaptacím vyhnuly. Spekuluje se i o Lvíčeti z Cintry, Ciri. Hra vyjde v roce 2014 pro PC, PS4 a Xbox 720.