Zavřít reklamu

Mass Effect Trilogy oznámeno

Oznámena kolekce pro sci-fi ságu Mass Effect od studia Bioware.

26. 9. 2012    

Letos před Vánocemi budete moci získat všechny tři tituly série Mass Effect za jedinou výhodnou cenu. BioWare také oslaví 7. listopadu „N7 Day“ velitele Sheparda.

Více než 300 ocenění, přes 200 perfektních skóre, svět, který se rozrostl daleko za hranice videohry do oblasti komiksů, knih, oblečení, sběratelských předmětů či akčních figurek – to je Mass Effect, jedna z nejslavnějších videoherních sérií v historii. Studio BioWare společnosti Electronic Arts dnes představilo kompilaci Mass Effect Trilogy, která bude obsahovat všechny tři hry série Mass Effect v jednom balení. Tato speciální edice se začne prodávat od 6. listopadu 2012 za 1.199,‒ Kč pro PC a 1.599,‒ pro PS3/Xbox 360 a stane se perfektním dárkem jak pro tradiční fandy této sci-fi ságy, tak i začínající hráče, kteří se dosud s osudy velitele Sheparda nesetkali.

Současně s uvedení kompilace Mass Effect Trilogy studio BioWare zahájí 7. 11. 2012 první každoroční „N7 Day“, celosvětový svátek série Mass Effect. Další informace, oznámení o akcích ve hře a data konání živých událostí najdete na http://MassEffect.com.

Trilogie Mass Effect sleduje osudy velitele Sheparda od jeho začátků v armádě Aliance až do období, kdy dosáhne pověsti legendárního elitního vojáka, jenž se staví do čela války proti odvěkému mimozemskému nepříteli, Reaperům. Adrenalinová akce se ve hře snoubí s chytlavým interaktivním příběhem, kde vy rozhodujete o tom, jak se postupně vyvine. S týmem loajálních spolubojovníků po boku se každý hráč rozhoduje, jak zachrání galaxii, jaké k tomu zvolí zbraně a schopnosti a zda utuží, či přetne vztahy s jednotlivými postavami.

Kompilace Mass Effect Trilogy vyjde 6. 11. ve verzích pro Xbox 360® a PC a později také pro PlayStation®3. První díl trilogie Mass Effect vyjde ve verzi PlayStation 3 v rámci kompilace Mass Effect Trilogy vůbec poprvé a objeví se také jako samostatný titul na platformě PlayStation Network.