Zavřít reklamu

Oznámeny tři hry z univerza Might and Magic

Might and Magic je jednou z nejdůležitějších značek pro Ubisoft. Ten to dobře ví a proto oznamuje rovnou 3 nové hry.

16. 8. 2012    

Ubisoft se poměrně rozjel a nabídl zejména pro fanoušky Might and Magic, doslova orgie. Byly oznámeny rovnou 3 tituly z tohoto univerza – Might & Magic: Duel of Champions, Might & Magic Heroes Online a Might and Magic: Raiders. My vám je nyní představíme.

 

Might & Magic: Duel of Champions – vychází z klasické karetní hry Magic: The Gathering a její herní adaptace Magic the Gathering: Duel of the Planeswalkers. Ubisoft přímo kopíruje principy této hry, jen využívá svých postav a jejich schopností, včetně artefaktů a dalších věcí z univerza Might and Magic. Úkolem hry tedy bude, se svým balíčkem porazit soupeře dříve, než to udělá on. V případě úspěchu si dovolím tvrdit, že bychom se dočkali časem i reálných kartiček.

Might & Magic Heroes Online – je určitě nejzajímavějším titulem ze 3 ohlášených her. Jedná se o klasický model Might and Magic Heroes. Hru vyvíjí studio Blue Byte a využije všech principů známých z Heroes, zejména pak z Heroes VI. Hra bude kompletně free-to-play skrze browser. Registrace do bety probíhá – zde.

Might and Magic: Raiders – poslední ze 3 oznámených. Jedná se o F2P hru, přičemž se mohou zapojit online 4 hráči a měli bychom se dočkat hry ve stylu Diabla. Čili nějaké ty dungeony a levelování vaší postavy v nejrůznějších kategoriích a stromech dovedností. Do bety se můžete zapojit zde.