Zavřít reklamu

Honor Magic V2 je nejtenčí skládačka v Česku. V předprodeji k němu získáte Nintendo Switch zdarma

Komerční sdělení

26. 1. 2024    

Honor přichází na trh s doposud nejtenčím skládacím smartphonem, a to s velkou parádou. Honor Magic V2 je tu, a vy máte ideální příležitost ho v prvních dnech předobjednat extrémně výhodně. Speciálně u Mobil Pohotovosti novinku pořídíte absolutně nejvýhodněji, a navíc získáte i Nintendo Switch OLED v hodnotě 8 390 Kč jako dárek.

Nejtenčí skládačka na trhu

Honor Magic V2 v rámci konkurence vyniká neskutečně kompaktními rozměry, a právě jimi stírá rozdíly mezi klasickým telefonem a skládacím, a to především v tloušťce (necelý centimetr) a hmotnosti (237 g). Díky tomu skvěle padne do ruky, je lehký a snadno se s ním manipuluje. Honor Magic V2 nabídne dva displeje – jeden vnější 6,43“ LTPO OLED panel s pořádnou svítivostí 2 500 nitů a frekvencí 120 Hz, a druhý vnitřní s 7,92“ čtvercovou obrazovkou. 

Výbavou, výkonem i designem je Honor Magic V2 vlajkovkou, jak se sluší a patří. Disponuje čipsetem Snapdragon 8 Gen 2 s osmijádrovým procesorem, 512GB úložištěm, 16GB RAM, 5 000mAh baterií a trojicí foťáků – hlavním 50Mpx snímačem s optickou stabilizací doplněným o 20Mpx teleobjektiv s 2,5x bezztrátovým zoomem a 50Mpx širokoúhlý foťák. Díky propracovanému designu a dvěma povedeným barevným kombinacím bezvadně vypadá a působí prémiovým dojmem.

Nintendo Switch jako dárek

Pokud si objednáte nový Honor v termínu 26. 1. – 18. 2., získáte oblíbenou herní konzoli Nintendo Switch OLED v hodnotě 8 390 Kč jako dárek. Jedině u Mobil Pohotovosti můžete nový Honor pořídit už za 1 694 Kč měsíčně.