Zavřít reklamu

Android recenze – 1. díl

První díl Android recenzí

27. 3. 2012    

Vítejte u našeho prvního dílu „Android recenzí“ a o čem vlastně naše díly budou? Jak, už název napovídá, s každým dalším dílem vám doporučíme hry, které se nám během poslední doby nejvíce zalíbily a sepíšeme na ně malou recenzi. Nemusíte se bát, že se zaměříme jen na drahé pecky pro našlapané mobily, ale myslíme i na hráče, kteří mají mobil, který jim už náročnější hry nerozjede. Ale už dost bylo řečí a je čas na první čtveřici.

 

1: Where is my water?

V této hře musíte dopravit zásoby vody do vany, kde už na ně čeká netrpělivý krokodýl. A vaším úkolem je prokopat cestu v kanalizaci, kterou by mohla voda se bezpečně dostat do krokodýlovy vany. Určitě si ted nějací tvrdí hráči odplivnou a řeknou si tss to je prkotina, ale slynu zpátky do pusy tvrďák, zdání klame a hra začne za malou chvíli přidávat na obtižnosti a poté už vaším problémem nebude jen prokopávat cestu, ale jestě se například zbavit kyseliny aby vám vodu nepřeměnila na kyselinu a mnoho dalšího. Where is my water je prostě užasná logická hra.

Hodnocení: 96%

 

 

2: Six Guns

Tato hra potěší hlavně milovníky divokého západu, vžijeme se tu do role bezejmenného kovboje. Se kterým plníte různé úkoly, které si vyberete na mapě např. vyčistit kostel od démonů, zachránit ženu z rukou zlých kovbojů a mnohé další. Ale je celkem škoda, že úkoly se vám ze začátku můžou zdát zábavné a akční, ale později už dolehne velký stereotyp, protože úkoly jsou pořád stejné a dokonce i na stejných místech a jediné co se v nich mění je obtížnost. Poté je tu celkem velký otevřený svět, který je ale docela pustý a prázdný a občas kolem vás projede pár kovbojů, aby se neřeklo. Na druhou stranu je ve hře celkem zajimavý prvek a to ten že místo kovbojů se tu také budete muset vypořád s různou havětí např. s čarodějnicemi, upíry a vlkodlaky atd. Protože hra je zdarma tak se tu objevují mikrotransakce ale nebojte, bez placení se to dá hrát, pokud vám nevadí, že si nebudete moci kupovat nejlepší vybavení a také uzdravovací elxíry. Jinak suma sumárů hra obsahuje celkem velkou porci zábavy, dobrou grafiku a zpříjemní vám cesty autobusem anebo když si chcete zkrátit chvíli doma.

Hodnocení: 76%

 

 

3. Circus City

Určitě každý z vás někdy přemýšlel, jaké by to bylo se starat o vlastní cirkus a právě to vám nabídne hra Circus City, kde najímáte různé kouzelníky a klauny na vystoupení. Kupujete kolotoče pro malé děti a mnohé další. Protože hra je zdarma tak i tady se nevyhneme mikrotransakcím, které vám průběh hrou nebudou moc znepříjemňovat, ale někdy se najdou okamžiky, kdy vám mikrotransakce zahrají na nervy. Stereotyp se této hře nevyhnul a i po delší době se dostaví, ale i tak je Circus City příjemnou hrou, do které jednou za čas nakouknete, naklikáte pár věcí a zase odejdete. Zkrátka fajn oddechovka.

Hodnocení: 70%

 

 

4. The Sims Freeplay – nejhorší hra tohoto dílu

Tak dámy a pánové je načase představit nejhorší hru dílu, a tou je bohužel The Sims Freeplay. Aby mě zítra před domem neukamenovala parta fanoušků The Sims, tak vám řádně vysvětlím, proč je tato hra tak špatná. První co mi hned říkalo že tato hra  bude nuda je to, že všechno se odehrává v reálném čase, takže když dáte Sima spát na 30 minut tak si hezky těch 30 min počkáte a až pak pokračujete, takže celá hra je jen o tom že čučíte na celkem dobře graficky uděláné Simíky a pořád jen čekáte, než se vykoupou, vyspí, najedí a začne to být velice rychle nuda. Mikrotransakce jestě hru více potápějí, protože peněz tu máte málo a musít makat dlouho jak mezek, abyste aspoň tu tisícovku vydělali a tvůrci proto doufají, že se objeví nějací úchylní fanoušci a do této blbiny prostě peníze strčí. No hrou si prostě nechci kazit den, takže tady je hodnocení.

Hodnocení: 19%