Zavřít reklamu

A vítězem Stanley Cupu se podle NHL 12 stává…

SImulátor hokeje NHL 12 se pokusil předpovědět vítěze nejslavnější hokejové trofeje světa. Stříbrný pohár by měli vyhrát Tučňáci z Pittsburghu, kteří ve finále porazí Chicago Blackhawks 4-2 na zápasy. Vancouver Canucks by měl stejně jako letos vyhrát trofej pro nejlepší tým základní části, do finále se ale přes zmíněné Chicago nedostane. Minnesota Wild a Toronto […]

7. 10. 2011    

SImulátor hokeje NHL 12 se pokusil předpovědět vítěze nejslavnější hokejové trofeje světa. Stříbrný pohár by měli vyhrát Tučňáci z Pittsburghu, kteří ve finále porazí Chicago Blackhawks 4-2 na zápasy. Vancouver Canucks by měl stejně jako letos vyhrát trofej pro nejlepší tým základní části, do finále se ale přes zmíněné Chicago nedostane.

Minnesota Wild a Toronto Maple Leafs skončí shodně na osmé pozici ve svých konferencích a Toronto se tak do play-off poprvé po sedmi letech. Tampa Bay Lightning bude vyřazena ve finále konference Pittsburghem v sedmi zápasech. Alex Ovechkin se s 110ti body stane nejproduktivnějším hráčem ligy a odnese si nejen Art Ross Trophy, ale i trofej Teda Lindsayho a nejcennější Hartovu trofej. Steven Stamkos z obalu letošní NHL bude nejlepším střelcem se svými 53 góly a mezi tyčemi si nejlépe bude počínat Henrik Lundqvist.

Hokeje z dílny EA už dokázaly předpovědět pár výsledků úspěšně, například vítěze SC z roku 2010 Chicago Blackhawks, Vancouver Canucks jako vítěze Presidentovy Trofeje a nebo dvojci minulého SC mezi Kosatkami a Medvědy z Bostonu.

Tak co myslíte, mají na to letos tučňáci, nebo budete držet palce jestřábům?

 

Celý článek k přečtení zde.