Zavřít reklamu

Aliens: Infestation na NDS se ukazuje

Září, někdy v této době by měla na Nintendo DS vyjít nedávno oficiálně ohlášená hra Aliens: Infestation. Vývojáři z Wayforward, kteří pracovali také například na Contra 4, spolupracují s Gearbox Software, ti mají Aliens: Colonial Marines pro Xbox 360 a PS3. V této 2D scrollovací střílečce se ujmete devatenácti mariňáku, z nichž si pro každé […]

23. 7. 2011    

Září, někdy v této době by měla na Nintendo DS vyjít nedávno oficiálně ohlášená hra Aliens: Infestation. Vývojáři z Wayforward, kteří pracovali také například na Contra 4, spolupracují s Gearbox Software, ti mají Aliens: Colonial Marines pro Xbox 360 a PS3.

V této 2D scrollovací střílečce se ujmete devatenácti mariňáku, z nichž si pro každé kolo vyberete ty čtyři největší tvrďáky a vydáte se těm vetřelcům ukázat, kdo je tady pánem. Hra bude pod licencí „Vetřelec“ takže se ve hře podíváme na známá místa z této filmové série. Podle slov vývojářů se bude hratelnost soustředit spíše na prozkoumávání velmi rozlehlého a obsáhlého univerza.

Na dolní obrazovce, jak už je to u DS zvykem, se nám bude zobrazovat inventář se zbraněmi a ikonami mariňáků nebo mapa, která velmi připomíná série Metroid nebo Castlevania.