Zavřít reklamu

Dnes vychází Aliens: Colonial Marines

Dnešním dnem vychází hra Aliens: Colonial Marines.

12. 2. 2013    

Společnosti SEGA® of America, Inc., SEGA® Europe Ltd., Gearbox Software a Twentieth Century Fox Consumer Products® dnes oznámily, že jejich vysoce očekávaný herní hit Aliens™: Colonial Marines nyní dorazil do obchodů po celém světě a je tak k dispozici všem, kdo se nebojí postavit vlastnímu strachu. 

Ve hře Aliens: Colonial Marines se utkáte s nejzákeřnějším zabijákem v celém vesmíru – xenomorfem. Jedná se o oficiální videoherní pokračování jedné z nejznámějších filmových sci-fi značek. Tato hra je autentickým dodatkem ke kanonickému příběhu série Vetřelců. Díky podmanivé grafické stránce a adrenalinem nabité akci se nám představuje nesmírně poutavá dynamická kooperativní kampaň až pro čtyři hráče a čtyři rozsáhlé režimy pro více hráčů – Únik, Týmový deathmatch, Přeživší a Vyhlazení.

Pro všechny opravdové nadšence Comgad přichystal speciální limitovanou edici. Krom standardního obsahu se její vlastníci mohou těšit na čtyři postavy z filmu (desátníka Hickse, vojína Hudsona, seržanta Apona a vojína Drakea), plamenomet Ripleyové a dodatečnou úpravu mariňáků.

PC verze Aliens: Colonial Marines – limitovaná edice se prodává v originální anglické verzi s českým boxem a manuálem, doporučená maloobchodní cena je 1199 Kč / 48,99 €. Po vyprodání již nebude k dispozici a její místo zaujme standardní edice bez bonusového obsahu.