Zavřít reklamu

UPDATE: Odhalena sběratelská edice Batman Arkham City

Jelikož do do vydání nové hry na motivy maskovaného ochránce Gothamu zbývají přibližně tři měsíce. Square Enix, potažmo internetový obchod Best Buy zveřejnil velmi strohý výpis věcí, jaké krom hry ve sběratelské edici naleznete. V prvé řadě půjde o Artbook, přístup zdarma ke všem budoucím DLC, figurku od společnosti Kotobukiya (pravděpodobně Batmana nebo některého záporňáka) […]

18. 7. 2011    

Jelikož do do vydání nové hry na motivy maskovaného ochránce Gothamu zbývají přibližně tři měsíce. Square Enix, potažmo internetový obchod Best Buy zveřejnil velmi strohý výpis věcí, jaké krom hry ve sběratelské edici naleznete.

V prvé řadě půjde o Artbook, přístup zdarma ke všem budoucím DLC, figurku od společnosti Kotobukiya (pravděpodobně Batmana nebo některého záporňáka) a také animované „cosi“. Jako předběžná cena je přitom uvedeno 99 dolarů. Tedy v přepočtu necelých 1740 Kč, což je vzhledem k obsahu přiměřené.

Update: Po dnešní dnu již máme co do obsahu i vzhledu celé sběratelské edice jasno. Obsahovat bude dle lokálního distributora stylovou figurku Batmana na podstavci od Kotobukiya, artbook, včasný vstup do mapy Iceberg Lounge Challenge a skin postavy Batman: The Dark Knight Returns, soundtrack ke stažení v digitální formě, animovaný film od DC Universe – Batman: Gotham Knight. To vše samozřejmě hráč dostane ve stylovém boxu.