Zavřít reklamu

Upřesněna data vydání her od Ubisoftu

Jedno z největší vývojářských studií, franzouzský Ubisoft dnes zveřejnil aktualizovaný seznam dat vydání jím vyvíjených her. Nejblíže je zatím chystaná akce Call of Juarez: The Cartell se na pulty obchodů dle očekávání dostane 22. července (PC hráči se dočkají tři dny později). Naopak Driver San Francisco se z neurčitého termínu „odloženo“ přesunul na 2. září, […]

30. 6. 2011    

Jedno z největší vývojářských studií, franzouzský Ubisoft dnes zveřejnil aktualizovaný seznam dat vydání jím vyvíjených her.
Nejblíže je zatím chystaná akce Call of Juarez: The Cartell se na pulty obchodů dle očekávání dostane 22. července (PC hráči se dočkají tři dny později). Naopak Driver San Francisco se z neurčitého termínu „odloženo“ přesunul na 2. září, na kdy je oznámena i 3DS předělávka Driver Renegade. Tahová strategie Might & Magic: Heroes 6 je definitivně potvrzena na 9. září a o dva dny později si budeme moci zatancovat s Just Dance 3. Další taneční hra The Black Eyed Peas Experience je spolu s pokračováním Your Shape Fitness Evolved a restartem Raymana s přídomkem Origins přesunuto na Listopad tohoto roku. Příští rok se dočkáme posledních dvou prozatím oznámených titulů. Strategie Anno 2070 se na trhu objeví pravděpodobně až zimě a již dlouhou dobu odkládaný Ghost Recon: Future Soldier je plánován na 1. čtvrtletí 2012.