Zavřít reklamu

Microsoft Arcade lineup pro léto!

Prázdniny jsou už nebezpečně blízko a spolu s nimi se blíží i hráči neoblíbené herní sucho, okurková sezóna, říkejte si tomu jak chcete. A tak se nám společnost Microsoft pokusí nedostatek velkých titulů vynahradit Arcade hříčkami. Těch v parných letních dnech vyjde celkem 5 plus jeden bonus a minimálně kvalitou se svým velkým krabicovým bratříčkům […]

29. 6. 2011    

Prázdniny jsou už nebezpečně blízko a spolu s nimi se blíží i hráči neoblíbené herní sucho, okurková sezóna, říkejte si tomu jak chcete. A tak se nám společnost Microsoft pokusí nedostatek velkých titulů vynahradit Arcade hříčkami. Těch v parných letních dnech vyjde celkem 5 plus jeden bonus a minimálně kvalitou se svým velkým krabicovým bratříčkům určitě vyrovnají.

Bastion

Celou akci odstartuje 20. července slibně vypadající akční RPG Bastion. Vy hře se ujmete role malého chlapce, přeživšího přírodní katastrofu, která ovlivnila celý svět okolo něj. Jeho úkolem bude vytvořit a zabezpečit nový ráj pro něj a jeho blízké. (Více zde)

Cena 1200 Microsoft Points

From Dust

Jako druhá už 27. července následuje hra na bohy, následovník inovativní série Black and White hra From Dust. Ta vás postaví do role boha, který bude mít na starost kmen na tropickém ostrově zmítaného katastrofami, kterým budete muset zabránit pomocí pokročilého enginu, který podporuje deformaci terénu. (Více zde)

Cena 1200 Microsoft Points

Insanely Twisted Shadow Planet

Následující týden 3. srpna se přivalí šílená překroucená šedá planeta. 2D scrollovací akční adventura, která by měla zaujmout především svým grafickým zpracováním. (Více zde)

Cena 1200 Microsoft Points

Fruit Ninja Kinect

Opět o týden později, přesně 10. srpna, bude následovat Kinectová hříčka ve které váším jediným úkolem bude vlastními končetinami rozsekat co nejvíce kusů šťavnatých druhů ovoce. (Více zde)

Cena 800 Microsoft Points

Toy Soldiers: Cold War

A jako poslední se 17. srpna přiřítí vojáčci co si hrají na Studenou válku. Hra vám umožní hrát si s zejména v 80tých a 90tých letech tolik populárními akčními figurkami. Hra nabídne kampaň pro jednoho hráče, multiplayer a dokonce i kooperaci. Pod ruce se vám dostanou i různé druhy jak pozemních tak vzdušných bitevních strojů. (Více zde)

Cena 1200 Microsoft Points

Pokud si koupíte všechny tyto hry, obdržíte k tomu zdarma co-op akční RPG Crimson Alliance, které jinak stojí také 1200 Microsoft bodů a vychází 7. září.