Zavřít reklamu

Představení hry Mageo

Cílem hry je nacházet a porážet různorodá monstra pomocí jednoduché, ale dosti adiktivní hříčky. Setting je steampunkový, grafika ručně kreslená, prostředí fantastické a rozmanité – podívejte se na pár přiložených obrázků. Cílem je nalézt a získat všechny postavy a nestvůry, kdy každá má svou unikátní minihru. Do prvního buildu plánujeme 144 postav, a pokud bude […]

25. 5. 2011    

Cílem hry je nacházet a porážet různorodá monstra pomocí jednoduché, ale dosti adiktivní hříčky. Setting je steampunkový, grafika ručně kreslená, prostředí fantastické a rozmanité – podívejte se na pár přiložených obrázků. Cílem je nalézt a získat všechny postavy a nestvůry, kdy každá má svou unikátní minihru. Do prvního buildu plánujeme 144 postav, a pokud bude hra úspešná, budeme přidávat i další. Zároveň se můžete snažit o zisk co nejvyššího skóre a skóre pak porovnávat s přáteli/dalšími hráči na Apple Gamecenter.

Maiden Voyage bude na AppStore od 1. června, bude zcela ZDARMA, s možností in-app nakupování. Maiden Voyage je pouze první malou částí světa Mageo – masivně-multiplayerové geolokační hry, která se připravuje pro všechny mobilní zařízení. Informace o této chystané hře najdete na mageo.com. Původní provozovatelé českého diskuzního serveru Mageo jsou součástí vývojářského týmu a podílí se na obou projektech.

Pro více informací sledujte tyto kanály – twitter.com/mageo nebo facebook.com/mageo