Zavřít reklamu

Trucks a Trailers – další kamioňácký zabiják

Společnost Comgad s radostí oznamuje, že navázala spolupráci se společností SCS Software. Toto špičkové české vývojářské studio, které se proslavilo především sérií automobilových simulátorů UK/German/Euro Truck Simulator, v současné době dokončuje titul Trucks & Trailers. Společnost Comgad uvede tuto PC hru na český a slovenský trh v profesionální české verzi za vynikající cenu 269 Kč […]

19. 5. 2011    

Společnost Comgad s radostí oznamuje, že navázala spolupráci se společností SCS Software. Toto špičkové české vývojářské studio, které se proslavilo především sérií automobilových simulátorů UK/German/Euro Truck Simulator, v současné době dokončuje titul Trucks & Trailers. Společnost Comgad uvede tuto PC hru na český a slovenský trh v profesionální české verzi za vynikající cenu 269 Kč / 10,99 €. Datum vydání bylo stanoveno na polovinu června tohoto roku.

Trucks & Trailers je simulátor, který v nejvyšší možné míře prověří, jak umíte řídit velké nákladní automobily. Hra využívá řadu nových či vylepšených mechanismů, jež budou následně představeny také v nadcházejícím velkém hitu od SCS Software – hře Euro Truck Simulator 2. Trucks & Trailers je tak nejen jeden z nejpokročilejších kamionových simulátorů na světě, ale zároveň také ideální přípravou na ETS2.

SCS Sofware je soukromá vývojářská společnost se sídlem v Praze, která se věnuje vývoji her a 3D softwaru. Od svého založení v roce 1997 se tato společnost soustředí na výrobu licencovatelné 3D technologie a enginy. Jejich enginy jsou motorem více než tuctu komerčně úspěšných her, mezi něž patří hity jako Deer Hunter II a Deer Hunter III nebo oceňovaný Duke Nukem: Manhattan Project. Od roku 1999 začala tato společnost nabízet plnohodnotné vývojářské služby třetím stranám, a to jak dalším vývojářům, tak smluvním partnerům. Jejich zkušený tým, jenž má za sebou již osm dokončených her, je více než schopný vyvíjet hry v různých žánrech. Jako základ používají své vlastní enginy a technologie, nabízejí konkurenceschopné ceny, moderní grafiku a solidní herní design.