Zavřít reklamu

Sony oznamuje Starhawk

Společnost Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) s potěšením oznamuje příchod zcela nového titulu Starhawk™, který je naplánován na rok 2012 a je určen pro herní konzoli PlayStation®3 (PS3™). Hru Starhawk vyvinula společnost Lightbox Interactive ve spolupráci se studiem společnosti Sony Computer Entertainment Worldwide Studios Santa Monica a hráčům přinese akční střílečku z pohledu třetí osoby. […]

18. 5. 2011    

Společnost Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) s potěšením oznamuje příchod zcela nového titulu Starhawk™, který je naplánován na rok 2012 a je určen pro herní konzoli PlayStation®3 (PS3™). Hru Starhawk vyvinula společnost Lightbox Interactive ve spolupráci se studiem společnosti Sony Computer Entertainment Worldwide Studios Santa Monica a hráčům přinese akční střílečku z pohledu třetí osoby. Děj se odehrává na divokém pomezí vesmíru, kde si bitevní pole mohou hráči v reálném čase upravovat povoláváním defenzivních a ofenzivních struktur z orbitální stanice a bojovat s nimi v obrovských bitvách určených pro jednoho nebo více hráčů.

Svět hry Starhawk je zasazen do vzdálené budoucnosti a vzdáleného konce vesmíru, kde proti sobě bojují dvě frakce lidí, známých jako Rifters a Outcast. Ta druhá frakce je složena ze šílených a bezohledných monster, která vznikla mutací lidí působením energie z Riftu, velmi nebezpečné látky, o kterou obě frakce bojují. Ve hře Starhawk hráč ovládá nájemného pistolníka Emmetta Gravese, který byl vystaven působení mutagenní energie, a tak se ocitl na okraji společnosti. Mutace však není úplná a hlavní hrdina je schopen stále si zachovat svoji lidskost. Graves se ocitá zpět ve své domovské osadě White Sands na planetě Dust, aby čelil záhadnému vůdci válečníků frakce Outcast. Brzy však zjistí, že tato úloha pro něj bude znamenat mnohem víc, než si vůbec dokáže představit. Jeho rodina je zapletena do konfliktu mezi frakcemi Outcast a Rifters, a proto si musí vybrat mezi svými blízkými a těmi, jejichž přísahal ochraňovat.

Hra Starhawk obsahuje obrovský zbraňový arzenál a mnoho typů vozidel. Díky tomu jsou boje nabité akcí, rychlostí a intenzitou, a to na souši i ve vzduchu. Inovativní systém hry Build & Battle umožní hráči měnit dění na obrazovce dynamickou změnou bitevního pole – během celého boje má k dispozici několik vojenských struktur. Stiskem jediného tlačítka mohou hráči rozmístit na bojiště různé budovy, vozidla nebo palebnou sílu za účelem strategického splnění mise a zničení nepřítele. Sofistikovaná architektura herní konzole PS3 umožnila vznik systému přizpůsobení Build & Battle, jakož i vynikající hratelnost v rámci mnoha režimů.

Vývojový tým využil špičkovou vizuální technologii a vynaložil maximální úsilí na to, aby se hráči na bojišti cítili tak, jako by tam skutečně byli. Postavy a prostředí jsou jako živé a skvěle je doplňují dynamické světelné efekty. Starhawk disponuje i velmi působivým on-line režimem, ve kterém může proti sobě bojovat až 32 hráčů, nebo společně až čtyři hráči v kooperativním on-line a off-line režimu. V režimu rozdělené obrazovky v rámci režimu pro více hráčů a kooperativního režimu se bojovníci mohou bránit před nekonečným přívalem nepřátel. Kromě toho hra disponuje i kompletním režimem pro jednoho hráče, který se vyznačuje silným příběhem a různými misemi, zasazenými do jedinečných mezihvězdných prostředí.

Navíc hra Starhawk využívá množství funkcí pro podporu on-line komunity, která umožňuje hráčům vždy zůstat v kontaktu s ostatními. Kromě toho jsou k dispozici turnaje, žebříčky a podpora klanů s dalšími seznamy přátel a možnostmi pro narychlo zorganizované boje. Hráči budou o všem informováni prostřednictvím kalendáře s akcemi v rámci komunity, dálnopisných pásek a aplikace Starhawk pro OS Android, která jim v době mimo hru umožní sledovat aktivity přátel, klanových spoluhráčů a statistiky.

Starhawk je střílečka z pohledu třetí osoby pro jednoho nebo více hráčů, která se na trh dostane v roce 2012.

Bojujte a získejte bohatství galaxie. Více informací naleznete na stránce eu.playstation.com.