Zavřít reklamu

Demo Duke Nukem Forever 3. června jen některým

Společnosti 2K Games a Gearbox Software s mimořádným potěšením oznamují, že nedočkaví členové Klubu prioritního přístupu ke hře Duke Nukem (Duke Nukem First Access Club) budou prvními, kdo pořádně zapřáhne své joysticky při hraní dema* vysoce očekávané hry Duke Nukem Forever, a to počínaje 3. červnem 2011. Práce na Duke Nukem Forever trvala více než […]

18. 5. 2011    

Společnosti 2K Games a Gearbox Software s mimořádným potěšením oznamují, že nedočkaví členové Klubu prioritního přístupu ke hře Duke Nukem (Duke Nukem First Access Club) budou prvními, kdo pořádně zapřáhne své joysticky při hraní dema* vysoce očekávané hry Duke Nukem Forever, a to počínaje 3. červnem 2011. Práce na Duke Nukem Forever trvala více než 15 let a jeho historický nástup na videoherní a zábavní systém Xbox 360 od Microsoftu, počítačový zábavní systém PlayStation 3 a Windows PC proběhne 10. června 2011 mezinárodně, a 14. června 2011 pak v Severní Americe. Hráči si budou moci tento předělový okamžik vychutnat a zapsat se do dějin hraním jednoho z nejočekávanějších titulů všech dob. Velká otázka, která bude každého zajímat, bude: „Kde jste byli, když jste poprvé hráli Duke Nukem Forever?“ – a jediným způsobem, jak si hru vyzkoušet ještě před jejím vydáním, je stát se členem Klubu prioritního přístupu.

Klub prioritního přístupu je určen výhradně největším fanouškům Dukea Nukema a zprostředkovává svým členům přístup k mimořádně výbušnému a dechberoucímu obsahu, včetně doposud nespatřených materiálů, vysoce tajných informací a nezveřejněných grafických konceptů. Existuje několik možností, jak mohou fanoušci vstoupit do ultraexkuzivního Klubu prioritního přístupu, jako je třeba předobjednání hry u vybraných prodejců či zakoupení Game of the Year edice hry Borderlands pro Xbox 360, systém PlayStation 3 a Windows PC.

Opravdu skalní fanoušci Dukea Nukema si budou chtít opatřit edici Duke Nukem Forever Balls of Steel. Tento balíček doslova přetéká legendárním obsahem, jenž si ti, kdo si chtějí vychutnat maximální zážitek z tohoto historického okamžiku, nemohou nechat ujít. Bonusové předměty, kupříkladu impozantní bysta Dukea Nukema a kniha ilustrací, v níž je zaznamenán průběh vývoje Duke Nukem Forever, doprovázejí balíček, který na obsahu rozhodně nešetří.

Nesmlouvavá hra Duke Nukem Forever představuje extra nabušený videoherní ekvivalent letních hollywoodských blockbusterů. S lamačem dívčích srdcí a zabijákem mimozemšťanů v hlavní roli přenáší Duke Nukem Forever hráče zpět do explozivních časů, kdy byly hry plné rozechvívající akce, z níž třeštila hlava, bezostyšně obhroublého humoru, neskutečně sošných žen, toužících po pozornosti, a chytlavých hlášek, které vás hlasitě rozesmály i uvedly do rozpaků.

V mezidobí mohou fanoušci Duke Nukem Forever vzdát hold svému Králi tak, že navštíví oficiální webové stránky hry – www.dukenukemforever.com. Ty jsou hlučné, lascivní a Dukeovi by se jistojistě líbily. Web zprostředkovává fanouškům stimulující obsah, který o něco zklidní jejich nedočkavost, včetně Dukeova Boobtube kanálu a Dukeovy jeskyně (The Duke Cave), kde lze obhlížet děvčata a mimozemské nepřátele.

Duke Nukem Forever se tím, až vyjde 10. června 2011 mezinárodně a 14. června 2011 v Severní Americe, zapíše do historie. Pro více informací o hře Duke Nukem Forever prosím navštivte adresu www.dukenukemforever.com.