Zavřít reklamu

Razer přichází na trh s vlastním pohybovým ovladačem

Společnost Razer proslulá výrobou těch nejlepších herních periférií dnes do světa vypustila překvapivou zprávu. Řadu svých výrobků totiž hodlá obohatit o nový pohybový ovladač k PC, Razer Hydra. Zařízení bude dle společnosti využívat magnetický způsob detekce pohybu, má protiskluzový povrch. Ovladač samozřejmě obsahuje i analogovou páčku, čtyři Hyperesponse tlačítka, spínač režimu rapid-fire a bohužel i […]

25. 4. 2011    

Společnost Razer proslulá výrobou těch nejlepších herních periférií dnes do světa vypustila překvapivou zprávu. Řadu svých výrobků totiž hodlá obohatit o nový pohybový ovladač k PC, Razer Hydra. Zařízení bude dle společnosti využívat magnetický způsob detekce pohybu, má protiskluzový povrch. Ovladač samozřejmě obsahuje i analogovou páčku, čtyři Hyperesponse tlačítka, spínač režimu rapid-fire a bohužel i nezbytný kabel.

Ke každému ovladači navíc hráč dostane přesný snímač pohybu (s odchylkou maximálně 1 mm). Pokud vás zajímá, s jakými hrami bude Razer Hydra kompatibilní, máme pro vás dobrou zprávu. Dle oficiálních zpráv půjde až o 140 titulů, přičemž jedním z nejzajímavějších je bezesporu excelentní Portal 2.

Pohybový ovladač vyjde v červnu tohoto roku, přičemž cena je stanovena na 140 euro, což je necelých 3400 Kč.