Zavřít reklamu

Nové detaily o TES V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim je jedno z nejočekávanějších RPG letošního roku a není tedy divu, že autoři občas upustí nějaké ty střípky z tamního světa. Skyrim je zemí kterou jsme v sérii zatím nemohli navštívit, ačkoliv ji známe již dávno z map a víme tedy, že leží na dalekém severu království Tamriel. Todd Howard, […]

23. 4. 2011    

The Elder Scrolls V: Skyrim je jedno z nejočekávanějších RPG letošního roku a není tedy divu, že autoři občas upustí nějaké ty střípky z tamního světa. Skyrim je zemí kterou jsme v sérii zatím nemohli navštívit, ačkoliv ji známe již dávno z map a víme tedy, že leží na dalekém severu království Tamriel. Todd Howard, šéf studia Bethesda opět uvedl pár detailů a zmínil se o tom, že v Oblivionu se stávalo, že jste zkrátka delší dobu na nikoho nenarazili. To se ve Skyrimu změní, jelikož má být prostředí značně živější a nebezpečnější.

Co se pak týče samotného prostředí, to bude hodně členité a bude se dosti měnit. Velkou část ale budou tvořit ohromné hory, přes které není tak snadné projít, a tak je budete občas nuceni obejít, což vás poměrně dosti zdrží. Nicméně v Oblivionu byla krása se jen tak procházet. Navíc se dočkáme nádhernách efektů počasí, což přidá na realističnosti. Celkově by mělo být 7 druhů prostředí, takže se nechme překvapit a co se týče měst, jak jsme již zmiňovali v našem preview, těch bude celkově 9 (5 velkých, 4 menší), stejně na tom budou jakési panství, kterých bude po mapě taktéž 9 a každému z nich vládne jiný vládce.