Zavřít reklamu

Mass Effect má na kontě 7 milionů kusů

Zkrátka, velitel Shephard je ve světě velmi oblíben, a tak se není čemu divit, že série od svého debutu v roce 2007 prodala již přes 7 milionů kopií. Tenkrát se Mass Effect objevil premiérově na Xboxu 360 a hráči se nestačili divit, že i sci-fi může být vynikajícím RPG. Nicméně postupem času se Mass Effect […]

23. 4. 2011    

Zkrátka, velitel Shephard je ve světě velmi oblíben, a tak se není čemu divit, že série od svého debutu v roce 2007 prodala již přes 7 milionů kopií. Tenkrát se Mass Effect objevil premiérově na Xboxu 360 a hráči se nestačili divit, že i sci-fi může být vynikajícím RPG. Nicméně postupem času se Mass Effect prosadil na všech platformách. Co se týče Playstationu 3, tam až letos koncem ledna. Bioware plánuje koncem roku závěrečný třetí díl, kde dojde na rozřešení příběhu Shephardovi trilogie. Odhadujeme, že závěrečný díl se objeví v průběhu listopadu a to na PC, PS3 a Xbox 360.

Na rok 2012 je plánovaný animovaný snímek z univerza Mass Effect a ještě letos by měla vyjít jedna novela, kterou sepíše, William C. Dietz. Ten by měl navázat na úspěšnou trilogii od Drewa Karpyshyna – Revelation (Zjevení), Ascension (Vzestup) a Retribution (Odveta).