Zavřít reklamu

Představení jednotlivých tříd a schopností v Brink

Vývojářské studio Splash Damage dnes zveřejnilo detaily čtyř tříd i speciálních schopností z jimi připravované a netrpělivě očekávané akční multiplayerové hry Brink. Jako první se na obrázku představil inženýr, jehož zvláštní schopností je umístění kulometné věže, která střílí na všechny nepřátele ve svém okolí. Než se však k věži dostanete, musíte si pořídit i Light […]

16. 4. 2011    

Vývojářské studio Splash Damage dnes zveřejnilo detaily čtyř tříd i speciálních schopností z jimi připravované a netrpělivě očekávané akční multiplayerové hry Brink.

Jako první se na obrázku představil inženýr, jehož zvláštní schopností je umístění kulometné věže, která střílí na všechny nepřátele ve svém okolí. Než se však k věži dostanete, musíte si pořídit i Light Turret a Medium Turret.

Mezi povoláními nemůže chybět ani medik, jehož hlavním úkolem a zároveň i schopností je oživování mrtvých a léčení zraněných.

V pořadí třetí povolání je sebevrah, který má v těle výbušné implantáty, jež může kdykoliv odpálit a na onen svět s sebou vzít i několik nepřátel.

V žádné hře však nemůže chybět ani voják, který jako jediný dokáže sbírat munici od padlých bojovníků.

Poslední představenou třídou je universál, jenž díky své speciální schopnosti dokáže za letu sestřelovat granáty.