Zavřít reklamu

Zveřejněny HW nároky i nové datum vydání Brink

Společnost Bethesda dnes, přibližně měsíc před vydáním hry konečně odhalila konečné HW požadavky chystané multiplayerové akce Brink. Ty jsou na dnešní dobu vcelku očekávané a optimální. Potřebovat budete alespoň dvoujádrový procesor Core 2 Duo 2,4GHz, minimálně 2GB RAM a grafickou kartu NVIDIA 8800GS, či ATI Radeon HD 2900 Pro. Doporučené požadavky jsou samozřejmě o něco […]

13. 4. 2011    

Společnost Bethesda dnes, přibližně měsíc před vydáním hry konečně odhalila konečné HW požadavky chystané multiplayerové akce Brink. Ty jsou na dnešní dobu vcelku očekávané a optimální. Potřebovat budete alespoň dvoujádrový procesor Core 2 Duo 2,4GHz, minimálně 2GB RAM a grafickou kartu NVIDIA 8800GS, či ATI Radeon HD 2900 Pro. Doporučené požadavky jsou samozřejmě o něco vyšší, a abyste si hru naplno vychutnali, budete potřebovat procesor Quad Core i5, 3GB RAM a grafické karty GeForce GTX 460 nebo Radeon 5850. Na disku Brink poté zabere 8 GB.

Spolu s HW nároky společnost zveřejnila i další dvě zajímavé informace. Netrpělivé hráče potěší především fakt, že vývoj Brink již byl ukončen a hra tudíž vyjde o týden dříve, tedy 13. května. Druhou neméně zajímavou novinkou je oficiální podpora Steamworks, jež ve zkratce znamená lehce dostupné hráčské žebříčky a achievementy.