Zavřít reklamu

Comgad obnovuje spolupráci s NCsoftem

Comgad, dříve známý jako CD Projekt Czech, se nyní stává výhradním distributorem her od NCsoftu. NCsoft je jedna z nejvýznamnějších firem, jež vyvíjejí a vydává masově multiplayerové online hry na hrdiny (MMORPG) a jejíž portfolio sestává z úspěšných značek jako Guild Wars, Aion, City of Heroes a Lineage. „NCsoft má upřímnou radost z partnerství s […]

30. 3. 2011    

Comgad, dříve známý jako CD Projekt Czech, se nyní stává výhradním distributorem her od NCsoftu. NCsoft je jedna z nejvýznamnějších firem, jež vyvíjejí a vydává masově multiplayerové online hry na hrdiny (MMORPG) a jejíž portfolio sestává z úspěšných značek jako Guild Wars, Aion, City of Heroes a Lineage.

„NCsoft má upřímnou radost z partnerství s Comgadem coby jediným distributorem našich značek na českém a slovenském trhu,“ říká Sarah Rogersová, obchodní ředitelka NCsoft® Europe. „Díky své distribuční síti a rozsáhlým znalostem trhu je Comgad tím pravým partnerem, který se postará o naše zajímavé tituly stejně jako o vydání vysoce očekávané hry Guild Wars 2. Velice nás těší, že společnost NCsoft, se kterou jsme již dříve úspěšně spolupracovali, se nyní opět stala našim partnerem. Nyní můžeme znovu hráčům nabídnout na českém a slovenském trhu portfolio oblíbených MMORPG her. V budoucnu pak zajistíme na náš trh netrpělivě očekávanou hru Guild Wars 2, velkolepým pokračováním Guild Wars, které si u nás svým inovativním přístupem (první MMORPG, které nevyžadovalo platbu měsíčních poplatků) získalo masivní a stabilní základnu fanoušků,“ říká výkonný ředitel společnosti Comgad Milan Czarnowski.