Zavřít reklamu

Amnestie na Numen končí již zítra

O této bezvadné akci jsme Vám již na konci února psali. Tento víkend ale máte poslední šanci získat tuto historickou řezničinu za neuvěřitelných 79 Kč což je vlastně pořádná sleva 86% z původní ceny, která činila 599 Kč. Nabídka platí pouze do 13.března. Doteď jste mohli platit pouze převodem na účet nebo přes Paypal. K […]

12. 3. 2011    

O této bezvadné akci jsme Vám již na konci února psali. Tento víkend ale máte poslední šanci získat tuto historickou řezničinu za neuvěřitelných 79 Kč což je vlastně pořádná sleva 86% z původní ceny, která činila 599 Kč. Nabídka platí pouze do 13.března. Doteď jste mohli platit pouze převodem na účet nebo přes Paypal. K těmto platbám přibila však i jedna další, která je velice výhodná. A to přes prémiové SMS, které stojí také pouhých 79 Kč.

Po odeslání vám po chvíli přijde zpráva, ve které je kód a ten pak zadáte i s vaším e-mailem na stránkách amnestie: http://uz-nechci-byt-pirat.numen.cz/ . Na vaší e-mailovou adresu Vám okamžitě přijde odkaz ke stažení plné hry společně s instrukcemi a heslem, které použijete při instalaci. Instalátor hry má 1,54 GB a můžete Numen: Contest of Heroes nainstalovat i na více počítačů, kdyby také ostatní příbuzní si chtěli zahrát.

Nainstalovaná hra poté zabírá na disku pouhých 1,71 GB a kromě plnohodnotné hry s českými titulky a nejnovějším patchem, který opravuje chyby a přidává i podporu většího rozlišení, obsahuje také i bonusovou výpravu, soundtrack a průvodce v pdf. Touto nabídkou jsem se taky nechal zlákat, což znamená, že se můžete těšit na recenzi této nadprůměrné české hry.