Zavřít reklamu

EA za kritiku na fórech rozdává ban

Alespoň se tak stalo v případě fanouška studia Bioware, jež jak je známo spadá pod Electronic Arts. Jistý člověk s přezdívkou Arno se před nedávnem na fórech EA do společnosti poměrně opřel a kritizoval její přístup. Tvůrčímu celku doslova napsal, že zaprodali duše ďábelskému Electronic Arts. Netrvalo dlouho a hráč si od administrátorů si odnesl, […]

11. 3. 2011    

Alespoň se tak stalo v případě fanouška studia Bioware, jež jak je známo spadá pod Electronic Arts. Jistý člověk s přezdívkou Arno se před nedávnem na fórech EA do společnosti poměrně opřel a kritizoval její přístup. Tvůrčímu celku doslova napsal, že zaprodali duše ďábelskému Electronic Arts.
Netrvalo dlouho a hráč si od administrátorů si odnesl, jak sám uvedl spravedlivý 72 hodinový ban.
Arno po uplynutí vyměřené doby samozřejmě předpokládal, že celá věc je již uzavřena a s vlastní vinou souhlasil. Jaké ale bylo jeho překvapení, když se chtěl přihlásit ke svému Bioware účtu, aby aktivoval nově zakoupenou kopii Dragon Age 2. Společnost jeho otevřenou kritiku neviděla ráda, a tak kompletně zablokovala hráčův účet.
Celé věc je o to smutnější, protože se hráči po dopise adresovaném Bioware dostalo vysvětlení, že „tyto“ věci řídí přímo Electronic Arts oni s tím nemohou nic udělat.