Zavřít reklamu

Electronic Arts chystá nový Skate. Bude se jednat o mobilní hru?

Zlatým hřebem EA Play bylo představení nové Skate hry.

19. 6. 2020    

skate

Dnes v noci jsme mohli sledovat EA Play Live, tedy konferenci společnosti Electronic Arts, na které se ukazovaly nové hry a trailery. Celkově jsou ohlasy na akci spíše negativní, protože EA nepředvedla mnoho nových her. Každopádně dočkali jsme se alespoň potvrzení toho, že se chystá nová hra Skate.

Invalid post ID.

To možná není moc překvapivé, protože se před několika týdny objevily spekulace o tom, že se EA chystá Skate ve formě mobilní hry. I při samotném představení to nejprve vypadalo, že půjde o mobilní hru, protože se vrací i původní tvůrce série Skate Cuz Parry. Ten však momentálně pracuje ve studiu specializujícím se na mobilní hry. A stejně tak se nemluvilo vůbec o tom, že půjde o Skate 4. Jak to tedy ve skutečnosti je?

Naštěstí se nedlouho po představení objevil na serveru jenkemmag rozhovor s Cuzem Parrym a Deranem Chungem. V něm mimo jiné vyvrátili spekulace, že půjde o mobilní hru. Zároveň prozradili, že se fanoušci série můžou těšit na obdobnou hratelnost jako u předchozích dílů. Nechtějí měnit něco, co funguje. Plánují však mnohem více zapojit komunitu. A to třeba pro vytváření komunitního obsahu. V rozhovoru se rovněž zmínili, že v současné době neví, jak se bude hra nazývat. I z toho důvodu v úvodním představení nemluví o Skate 4. Dozvěděli jsme se i například to, že v současné době nemají domluveného ani jednoho skatera, což opravdu naznačuje to, že vývoj hry je na úplném počátku, a proto jsme se na akci EA nedočkali například ani loga. Hra může být klidně dva i tři roky daleko.