Zavřít reklamu

Battlefield 3 – 3D podpora a datum vydání

To že švédské studio DICE vytvaří novou střílečku Battlefield 3 všíchni víme, ale možná jste nevěděli co si na nás skandinávští vývojaři chystají. DICE se na vývojařské prezentaci nechalo slyšet, že chystají žhavé novinky co se týče grafického zpracování. Nový díl by měl podporovat 3D obraz, bez ohledu na to od jaké firmy máte grafickou […]

11. 3. 2011    

To že švédské studio DICE vytvaří novou střílečku Battlefield 3 všíchni víme, ale možná jste nevěděli co si na nás skandinávští vývojaři chystají. DICE se na vývojařské prezentaci nechalo slyšet, že chystají žhavé novinky co se týče grafického zpracování. Nový díl by měl podporovat 3D obraz, bez ohledu na to od jaké firmy máte grafickou kartu, stačí jen když bude podporovat 3D. Hra totiž podporuje jak Nvidia 3D Vision, tak i AMD HD3D. Nemine nás ani už Directx 11. Bohužel, v tomto směru o konzolích nebyla ani zmínka.

Co se týče datumu vydání, hra by údajně měla vyjít v Evropě 4. listopadu, ale raději si počkejme na oficiální prohlášení Electronic Arts.