Zavřít reklamu

Jaké novinky nabízí iOS 4.3?

Společnost Apple, výrobce všech zařízení s logem nakousnutého jablka dnes do světa vypustila informace o připravované nové verzi svého mobilního systému iOS. Dočkáme se tedy nového javascriptového jádra Nitro pro prohlížeč Safari, které by mělo značně zrychlit prohlížení internetu a načítání Javascriptu. Další význačnou novinkou je funkce iTunes Home Sharing, která umožňuje přehrávat filmy, hudbu, […]

5. 3. 2011    

Společnost Apple, výrobce všech zařízení s logem nakousnutého jablka dnes do světa vypustila informace o připravované nové verzi svého mobilního systému iOS.
Dočkáme se tedy nového javascriptového jádra Nitro pro prohlížeč Safari, které by mělo značně zrychlit prohlížení internetu a načítání Javascriptu. Další význačnou novinkou je funkce iTunes Home Sharing, která umožňuje přehrávat filmy, hudbu, či pořady z iTunes v PC přes místní síť na Iphone a Ipad.
Vylepšení doznalo i bezdrátové Airplay, díky kterému nyní můžete přehrávat hudbu a videa na své Apple TV. Poslední výraznou novinkou se pak stává Personal Hotspot, jež umožňuje u Iphone 4G sdílet internet až s pěti dalšími zařízeními.

IOS 4.3 bude k dispozici již od 11. března a kompatibilní je s iPad, iPad 2, iPhone 3GS, iPhone 4 a s iPod touch třetí i čtvrté generace.