Zavřít reklamu

Odhalení Modern Warfare 3 se blíží

Před nedávnem byla spuštěna záhadná stránka www.findmakarov.com, na níž se objevilo tajemné odpočítávání laděné do stejného designu, jež neodmyslitelně patří ke značce Modern Warfare. Není tedy těžké dát si dohromady název stránky (Vladimir Makarov byl terorista a hlavní „záporňák“ v Modern Warfare 2) s fontem písma, abyste zjistili, že za necelých pět dní (tam odpočítávání […]

25. 2. 2011    

Před nedávnem byla spuštěna záhadná stránka www.findmakarov.com, na níž se objevilo tajemné odpočítávání laděné do stejného designu, jež neodmyslitelně patří ke značce Modern Warfare. Není tedy těžké dát si dohromady název stránky (Vladimir Makarov byl terorista a hlavní „záporňák“ v Modern Warfare 2) s fontem písma, abyste zjistili, že za necelých pět dní (tam odpočítávání končí) nás nejspíše čeká odhalení dalšího dílu této veleúspěšné série.

Další faktem potvrzujícím brzké odhalení je to, že odpočet končí v pondělí 1. března, kdy se koná i konference v San Franciscu. Tam bude mimochodem odhalen i Thief 4 a prezentován Battlefield 3. Nový díl Call of Duty vyvíjí studio Sladgehammer, Raven Software a Infinity Ward. Vyjít by mělo ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku.