Zavřít reklamu

První záběry z Battlefield 3

Společnost Electronic Arts dnes vypustila úplně první záběry ze hry společně s bonusovým obsahem pro předobjednávky z chystané válečné akce Battlefield 3. Obsah pro předobjednávky bude obsahovat balíček Battlefield 3: Back to Karkand, který zahrnuje čtyři multiplayerové mapy z původního dílu Battlefield 2. Samozřejmě budou předělány do enginu Frostbite 2. Dále bude balíček obsahovat zbraně […]

23. 2. 2011    

Společnost Electronic Arts dnes vypustila úplně první záběry ze hry společně s bonusovým obsahem pro předobjednávky z chystané válečné akce Battlefield 3. Obsah pro předobjednávky bude obsahovat balíček Battlefield 3: Back to Karkand, který zahrnuje čtyři multiplayerové mapy z původního dílu Battlefield 2. Samozřejmě budou předělány do enginu Frostbite 2.

Dále bude balíček obsahovat zbraně a vozidla z BF2, unikátní odměny, nové achievementy/trofeje. V Battlefield 3 se dostaneme do role mariňáka a budeme bojovat například v Paříži, New Yorku či Teheránu. K dispozici budou i letadla a u PC verze bude moci hrát až 64 hráčů najednou. U konzolových pouze 24 hráčů. Battlefield 3 vyjde letos na podzim pro PC, Playstation 3 a Xbox 360.

Gameplay záběry vypadají opravdu fantasticky a už se nemůžeme dočkat, až hra vyjde. A co vy?