Zavřít reklamu

V Ghostbusters: Sanctum of Slime se vrátíme ke krocení zlých duchů

Když město napadnou duchové a obyvatelé se třesou strachy, koho zavoláte? No přece Krotitele duchů. Pokračování úspěšného titulu Ghostbusters: The Videogame vyjde v druhém čtvrtletí tohoto roku na konzole i PC. Hru s podtitulem Svatyně Slizu budete moci kompletně stáhnout zcela legálně na domovských stránkách Atari. Se skupinkou čtyř krotitelů budete bojovat proti přízrakům i […]

20. 2. 2011    

Když město napadnou duchové a obyvatelé se třesou strachy, koho zavoláte? No přece Krotitele duchů. Pokračování úspěšného titulu Ghostbusters: The Videogame vyjde v druhém čtvrtletí tohoto roku na konzole i PC. Hru s podtitulem Svatyně Slizu budete moci kompletně stáhnout zcela legálně na domovských stránkách Atari. Se skupinkou čtyř krotitelů budete bojovat proti přízrakům i jiným bestiím a zažijete spousty dobrodružství s paranormálními jevy všeho druhu.

Budete moct převzít roli naverbovaného nováčka stejně jako u předchozího dílu a společně se třemi parťáky ovládanými buď počítačem nebo kamarády, zachraňovat New York od katastrofy nebývalých rozměrů. Jakožto neohrožení nováčci v řadách Krotitelů Duchů, kteří zkoumají strašidelná prostředí se budete muset vypořádat a zbavit všech ektoplasmických hrozeb.

Ve velice poutavém a napínavém dobrodružství se hráči setkají s opravdu gigantickými i zuřivými hlavními příšerami. U kterých budete muset spolupracovat a soustředit aby jste jej porazily všemi dostupnými prostředky a vysoce destruktivními zbraněmi.Čelit nebezpečí mohou krotitelští zelenáči čelit buď úplně samy a nebo s týmem přátel, jak po lokální síťi, tak i přes internet.