Zavřít reklamu

Test Drive Unlimited 2 vstupuje na trh

Připojte se k tisícům hráčů online, závoďte s těmi nejžádanějšími vozy na světě a vyznávejte životní styl nesoucí se ve znamení dokonalého luxusu. Společnost Atari Europe, jeden z celosvětově nejuznávanějších vydavatelů a producentů interaktivní zábavy, a studio Eden Games, dnes oznámily vydání vysoce očekávané multiplayerové závodní hry Test Drive Unlimited 2 pro videoherní a zábavní […]

11. 2. 2011    

Připojte se k tisícům hráčů online, závoďte s těmi nejžádanějšími vozy na světě a vyznávejte životní styl nesoucí se ve znamení dokonalého luxusu.

Společnost Atari Europe, jeden z celosvětově nejuznávanějších vydavatelů a producentů interaktivní zábavy, a studio Eden Games, dnes oznámily vydání vysoce očekávané multiplayerové závodní hry Test Drive Unlimited 2 pro videoherní a zábavní systém Xbox 360 od Microsoftu, počítačový zábavní systém PlayStation 3, Windows PC a PC.

Test Drive Unlimited 2 rozšiřuje tradiční závodní zážitek tím, že hráčům nabízí M.O.O.R.: Rozsáhlé otevřené online závody (Massively Open Online Racing); ty nechávají řidiče ponořit se do stabilního online prostředí a vytvářejí revoluci mezi multiplayerovými závodními komunitami. Hráči spolu soutěží, vytvářejí týmy a sdílejí své úspěchy a výtvory po síti, přičemž se jim dostávají do rukou ty nejžádanější vozy. Test Drive Unlimited 2 naprosto plynule mísí singleplayerové a multiplayerové prvky, a tím vytváří dynamický svět plný jedinečného obsahu a výzev. Test Drive Unlimited 2 je hrou, která „neustále žije“ díky automatickým updatům a bezproblémové online/offline integraci.

Test Drive Unlimited 2 pokračuje v redefinování celého závodního žánru skrze rozsáhlé závody v otevřeném světě,“ prohlásil Jim Wilson, generální ředitel společnosti Atari, SA. „Jsme potěšeni, že můžeme tuto hru nabídnout naší věrné komunitě, která bude moci okusit dynamické prostředí, kde není nouze o vysoce detailní automobily z limitovaných edicí, řidičské dovednosti a luxus.“