Zavřít reklamu

Test Drive Unlimited 2 je dokončen

Společnost Atari Europe, jeden z celosvětově nejuznávanějších vydavatelů a producentů interaktivní zábavy, a studio Eden Games, s radostí oznamují, že vývoj revoluční multiplayerové závodní hry Test Drive Unlimited 2 pro videoherní a zábavní systém Xbox 360 od Microsoftu, počítačový zábavní systém PlayStation 3 a PC byl dokončen. Test Drive Unlimited 2 se vřítí do prodejen […]

21. 1. 2011    

Společnost Atari Europe, jeden z celosvětově nejuznávanějších vydavatelů a producentů interaktivní zábavy, a studio Eden Games, s radostí oznamují, že vývoj revoluční multiplayerové závodní hry Test Drive Unlimited 2 pro videoherní a zábavní systém Xbox 360 od Microsoftu, počítačový zábavní systém PlayStation 3 a PC byl dokončen. Test Drive Unlimited 2 se vřítí do prodejen 11. února 2011.

Test Drive Unlimited 2 rozšiřuje tradiční zážitek ze závodění tím, že hráčům nabízí M.O.O.R. : Rozsáhlé otevřené online závody (Massively Open Online Racing); ty nechávají řidiče ponořit se do stabilního online prostředí a vytvářejí revoluci v multiplayerových závodních komunitách, zatímco spolu hráči soutěží, spojují se do týmů a sdílejí své úspěchy a výtvory po síti. Na rozdíl od jakékoliv jiné závodní hry v sobě TDU2 prolíná zážitek z otevřeného světa s realistickými vozy i dynamikami výkonu, a nyní poprvé zahrnuje také poškození vozidel, efekty změn počasí, cykly dne a noci a zcela nový ostrov k prozkoumání.

Test Drive Unlimited 2 naprosto plynule mísí singleplayerové a multiplayerové prvky, a tím vytváří dynamický svět plný jedinečného obsahu a výzev. Test Drive Unlimited 2 je hrou, která „neustále žije,“ díky automatickým updatům a bezproblémové online/offline integraci. Předělaný vypravěčský mód pro jednoho hráče si lze vychutnat jak offline, tak jako součást multiplayerového zážitku.

Do hráčových rukou se prostřednictvím Test Drive Unlimited 2 dostanou ty nejžádanější vozy. Tyto mistrovské kousky z extra limitovaných edicí jsou perfektně zreplikovány skrze pečlivě vyladěné jízdní technologie od studia Eden. Svou online osobnost si hráči vytvářejí tak, že modifikují svá vozidla a získávají majetek, oblečení a všechny nezbytné doplňky luxusního životního stylu založeného na automobilech. Jednotlivé výzvy ožívají spolu s tím nejrozsáhlejším a nejkomplexnějším multiplayerem, jenž je na konzolích k dispozici, stejně jako s dokonalým propracováním charakteristického jízdního zážitku, který dokáže Test Drive nabídnout. Zbrusu nové typy závodů, třídy vozidel, výzvy vycházející z prostředí, lokace a mnoho dalšího povznáší tuto impozantní sérii do zcela nových výšin výkonu i luxusu.