Zavřít reklamu

Uncharted 3 s přelomovými grafickými efekty

Arne Meyer, komunitní pracovník Naughty Dog se v jednom z Playstation blogů svěřil, že Uncharted 3: Drake´s Deception bude pokračovat v trendu nastoleném minulými dvěma díly a opět grafickou stránku pozvedne o něco výše. Meyer vyzdvihuje především dynamické zpracování ohně, který se šíří sám od sebe (podobnou záležitost předvedlo i Far Cry 2) a realisticky […]

8. 2. 2011    

Arne Meyer, komunitní pracovník Naughty Dog se v jednom z Playstation blogů svěřil, že Uncharted 3: Drake´s Deception bude pokračovat v trendu nastoleném minulými dvěma díly a opět grafickou stránku pozvedne o něco výše. Meyer vyzdvihuje především dynamické zpracování ohně, který se šíří sám od sebe (podobnou záležitost předvedlo i Far Cry 2) a realisticky ničí dřevo. Vše je poté doplněno skvělým zpracováním kouře.

Jak celý systém funguje, se můžete přesvědčit ve známém gameplay videu, kde Nathan Drake uniká z hořícího zámečku. Pokud se budete dívat pozorně, můžete si všimnout například toho, jak se postupně ničí tapety. Nejdříve se jejich rohy srolují, pak chytnou a nakonec se promění v popel. Arne Meyer však jedním dechem dodává, že prostředí vám v mnoha situacích i pomůže. Pokud takový hořící trám spadne na podlahu. Je možné se za něj skrýt, dokud úplně neshoří. Na ztvárnění ohně se můžete podívat v přiloženém traileru. Uncharted 3: Drake´s Deception vychází 4. listopadu na Playstation 3.