Zavřít reklamu

KillZone 3 singleplayerové demo 9. února

Společnost Sony právě oznámila, že 9. února chystá vypustit singleplayerové demo pro hru KillZone 3. Bohužel ti co nemají Playstation Plus účet, si budou muset počkat až do 16. února, kdy toto demo bude zpřístupněno všem ostatním. Demoverze nabídne jednu hratelnou úrověň Icy Incursion přímo z plné hry. Samozřejmě nebude chybět podpora 3D a pohybového […]

26. 1. 2011    

Společnost Sony právě oznámila, že 9. února chystá vypustit singleplayerové demo pro hru KillZone 3. Bohužel ti co nemají Playstation Plus účet, si budou muset počkat až do 16. února, kdy toto demo bude zpřístupněno všem ostatním.

Demoverze nabídne jednu hratelnou úrověň Icy Incursion přímo z plné hry. Samozřejmě nebude chybět podpora 3D a pohybového ovladače Playstation Move. Demo si půjde zahrát i v režimu split-screen co-op pro dva hráče, ale pouze ve 2D. 3D split-screen není obsažen v demu a bude dostupný až v plné verzi. Nezapomeňte, že již 3. února začíná multiplayerová beta KillZone 3 a trvá až do 16. února. KillZone 3 dorazí do Evropy 25. února exkluzivně pro Playstation 3.