Zavřít reklamu

Virtua Tennis 4 s podporou Move i Kinect

Letošní rok se posene v duchu souboje dvou úspěšných herních sérií. Nejdříve, přesněji 18. března se dočkáme hry Top Spin 4, na které pracuje pražská pobočka 2K Czech a zanedlouho poté již bude následovat také čtvrtý díl série Virtua Tennis od Segy. Virtua Tennis má však oproti své konkurenci řadu výhod, jež Sega hrdě představila […]

24. 1. 2011    

Letošní rok se posene v duchu souboje dvou úspěšných herních sérií. Nejdříve, přesněji 18. března se dočkáme hry Top Spin 4, na které pracuje pražská pobočka 2K Czech a zanedlouho poté již bude následovat také čtvrtý díl série Virtua Tennis od Segy.

Virtua Tennis má však oproti své konkurenci řadu výhod, jež Sega hrdě představila v novém traileru a na svých stránkách. V prvé řadě se můžeme těšit na podporu všech doposud dostupných pohybových ovladačů. Tedy Microsoft Kinect, Move od Sony a Nintendo Wii, což by mělo přinést dle slov vývojářů, co nejrealističtější zážitek. Z tohoto výčtu si v tom případě můžete odvodit, že hra vyjde na Xbox 360, Playstation 3, Wii a PC.

Samotná hra by v sobě měla ukrývat hned několik herních módů, jež potěší hardcore i casual hráče.
Nejzajímavějším z nich bude bezpochyby kariéra, kde každé rozhodnutí ovlivní i vašeho tenistu. Dalším kladem je i Online mód, ve kterém již tradičně poměříte své síly s ostatními v turnajích.

V žádném případě se také nemusíte bát, že většinu kariéry odehrajete za neznámého tenistu. Sega přislíbila licence řady hvězd, jimž vévodí Rafael Nadal, Roger Federer, či Venus Williamsová. Z dalších známých tenistů jsou to například: Caroline Wozniacká, Andy Murray, Juan Martin Del Potro, Fernando Gonzales, Maria Sharapovova, Djokovic, Andy Roddick, Ivanovičová, Monfils a spousta dalších.

Trailer přestavující tenisty: