Zavřít reklamu

Hon na Zlaté CD – Soutěž

A máme tady první soutěž na našem webu. Pokud chcete vyhrát některou ze tří cen, stačí během týdne sledovat náš web a zareagovat rychleji než ostatní. Nuže přejděme k zadání soutěžního úkolu. Pravidla soutěže: Na našem webu se během týdne objeví 3x Zlaté CD (obrázek kousek níže). Může být ukryto v jakémkoliv příspěvku a může […]

24. 1. 2011    

A máme tady první soutěž na našem webu. Pokud chcete vyhrát některou ze tří cen, stačí během týdne sledovat náš web a zareagovat rychleji než ostatní. Nuže přejděme k zadání soutěžního úkolu.

Pravidla soutěže:

Na našem webu se během týdne objeví 3x Zlaté CD (obrázek kousek níže). Může být ukryto v jakémkoliv příspěvku a může se objevit v jakýkoliv den. Pak záleží pouze na vás, abyste jej včas odchytli. Pokud se vám podaří CD nalézt, napište do komentáře příspěvku svůj komentář, že jste CD objevili jako první. My se s vámi spojíme emailem na adresu kterou jste uvedli při registraci. Kdo jako první přidá svůj komentář získává výhru pro tento den.

Soutěž proběhne od 24. ledna – 30. ledna Soutěžící musí být registrován na našem webu, jinak není možné přidat komentář.

O co budeme hrát?

Samozřejmě že o hry. Jaké? Hrajeme o trio PC her, a to konkrétně o:

Attack on Pearl Harbor

Kolekce Need for Speed (NFS: Underground, Underground 2 a Most Wanted)

Tom Clancys H.A.W.X.

Ceny do soutěže věnoval herní obchod Megahry.eu

Výherce ohlásíme v článku 31. ledna a budeme je kontaktovat na mailovou adresu, kde je vyzveme k zaslání adresy, na kterou budou výhry odeslány.