Zavřít reklamu

Assassin’s Creed 5 se bude odehrávat ve viktoriánské Anglii

Assassin’s Creed 5 nás vezme do viktoriánské Anglie.

24. 2. 2014    

Série Assassin’s Creed již najela na svůj roční cyklus, a tak není divu, že další díl vyjde již letos. Nicméně se nebude jednat o žádnou odnož, ale o plnohodnotný Assassin’s Creed 5. Ten se bude odehrávat ve viktoriánské Anglii v 19. století. To je poměrně slušné překvapení, protože jen málokdo by asi čekal, že se sérií půjde Ubisoft ještě více časově dopředu.

Hlavním hrdinou bude Samuel Fey, který je úspěšným podnikatelem v Londýně a díky jeho poctivosti mu bude nabídnuto, aby se přidal k Assassinům.

Tyto informace přinesl zdroj, který minulý rok předčasně odhalil i Assassin’s Creed 4: Black Flag. Hra má podle informací vyjít 7. listopadu v Evropě. Amerika se dočká o 3 dny dřívě. Titul je směřován na PC, PS4 a Xbox One, což by mělo zajistit opravdový next-gen. Hru vyvíjí studia Ubisoft Toronto a Ubisoft Montreal. Spolupracují i studia Annecy, Quebec a Montpellier.

„Assassin’s Creed V je zlomovým bodem série, představuje zcela přepracovaný stealth a bojové mechaniky. Vše pohání nová generace Ubisoft AnvilX enginu. Ubisoft inovuje sérii a přitom zachovává klíčové body.“

Veškeré další informace by měly být k dispozici 4. března, kdy vyjde oficiální tisková zpráva a také možná nějaký ten trailer s obrázky. Otázkou však je, zda si Ubisoft s informacemi po tomto úniku nepospíší.

Více informací naleznete na naší partnerské fanstránce o sérii Assassin’s Creed